Тарифи та послуги для Приватних Клієнтів

 

Тарифні плани на Інтернет

Швидкість, Світ/УкраїнаВартість, грн. з ПДВ
до 50/100 Мбит/с 150.00
до 100/100 Мбит/с 200.00

Підключення до мережі Інтернет здійснюється за ціною 500,00 грн.

 

Тарифні плани на Телефонію

ТЕЛЕФОНІЯАбонентна плата, грн. з ПДВ*
Київський міський телефонний номер 51.07

    Підключення телефонного номеру здійснюється відповідно до Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, вартість підключення становить 84,00 грн. з ПДВ.

 

Відео-контент

      Абоненти, які підключені до мережі Інтернет, мають можливість отримати доступ до легального телевізійного контенту "Divan.TV", при цьому абонент безкоштовно протягом 14 діб отримує преміальний доступ до сервісу "Divan.TV" після надання йому компанією "КАНКОМ" промокода (унікальної комбінації букв і цифр).

     Здійснивши вибір тарифного пакету, розміщеному на сайті https://divan.tv/tariffs, абонент здійснює оплату відповідно до умов розміщених на сайті https://divan.tv/ та надає інформацію щодо обраного тарифу компанії "КАНКОМ".

 

Для оформлення договору необхідно мати при собі оригінали наступних документів:

  • паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію постійного місця проживання;
  • ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків, за винятком осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідні державні органи;
  • документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення (у разі відсутності відповідної відмітки у паспорті громадянина України) або копію договору оренди та згоду орендодавця.

 

Перелік робіт Оператора при первинному підключенні Послуг:

  • Проведення монтажно-кабельних робіт від обладнання Оператора до приміщення Абонента;
  • Активація порту мережевого обладнання Оператора;
  • Відкриття Оператором Абоненту особового рахунку в білінговій системі та активація тарифного плану Абонента.

 

    Співробітниками Оператора в приміщенні Абонента у попередньо визначений день проводяться лише роботи з обтискання кабелю з’єднувачем. Подальше косметичне опорядження та роботи з прокладання кабелю Абонент здійснює самостійно.

    Проведення інших монтажно-кабельних робіт, або внесення з ініціативи Абонента змін до проведення монтажно-кабельних робіт здійснюється працівниками Оператора за додаткову плату та у додатково відведений час (відповідно до графіку робіт Оператора). Виконання таких додаткових робіт оформлюється окремою Заявою Абонента.

     Всі заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до різних інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, від навантаження магістральних каналів зв'язку різних операторів зв'язку, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family