Телефонна мережа

Телефонна мережа “КАНКОМ” створена на базі власних волоконно-оптичних SDH та Gigabit Ethernet мереж за допомогою TDM та IP технологій.

В якості операторського комутаційного обладнання використовується перший в Україні найсучасніший комбінований програмно-апаратний комутатор виробництва Siemens типу SURPASS hiE 9200 S3.0, який підключений до телефонної мережі загального користування через чотири транзитні станції та міжміську/міжнародну телефонну станцію ВАТ “Укртелеком”. В телефонній мережі “КАНКОМ” використовується сучасне комутаційне обладнання виробництва Siemens та Ericsson, яке встановлене на окремих сайтах “КАНКОМ”, або безпосередньо у наших абонентів.

Характерною особливістю телефонної мережі “КАНКОМ” від інших операторів телефонії є те, що доступ до кожного нашого телефонного абонента здійснюється за допомогою волоконно-оптичного кабелю, а не мідних кабелів зв’язку, що суттєво підвищує якість та надійність телефонного зв’язку.

Телефонна мережа “КАНКОМ” має тенденцію до постійного розширення та збільшення телефонних абонентів, рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Компанії “КАНКОМ” надано Дозвіл на використання додаткового номерного ресурсу ємністю 10000 номерів з індексами 371хххх у м. Києві.

    ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕЛЕФОННОЇ МЕРЕЖІ

       Схема організації мережі фіксованого телефонного зв’язку "Канком"

       Абонентська телефонна мережа "Канком"

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family