SDH мережа

Всі послуги, що пропонує КАНКОМ, надаються на базі власної телекомунікаційної мережі нового покоління, яка включає комплекс апаратних і програмних засобів, що забезпечують передачу інформації по волоконно-оптичних цифрових каналах зв’язку.

Базова магістраль SDH побудована в тунелях Київського метрополітену з використанням SDH мультиплексорів рівня STM-16 (швидкість - 2,4 гігабіта за секунду). На даний час мережа нараховує кілька десятків мультиплексорів, в тому числі мультиплексори AM-S та AMU (рівня STM-1/4/16) виробництва фірм “Lucent Technologies” та SMA-1 виробництва"GPT" ("Marconi"/"Ericsson").

Всі вузли базової магістралі об’єднані у структури кільцевої топології, що підвищує надійність безперебійного надання послуг кінцевим користувачам, завдяки можливості автоматичного переводу на резервний шлях передачі сигналу, навіть у випадку повного механічного розриву волоконно-оптичного кабелю.

Управління мережею SDH та контроль всіх її параметрів здійснюється з Центру управління мережею (NCC) за допомогою спеціальної операційної системи EM-OS виробництва фірми “Ericsson” (раніше “Marconi”) та системи ENOS виробництва “Lucent Technologies”.

24-годинна інженерна підтримка 7 днів на тиждень забезпечують надзвичайно надійне та гнучке обслуговування користувачів SDH мережі КАНКОМ.

Мережа “КАНКОМ” охоплює територію всіх районів міста Києва, що забезпечує можливість підключення на привабливих умовах нових клієнтів до мережі, незалежно від місця їх дислокації в межах міста.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layout Style: Boxed
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family